Súbory cookie nám pomáhaju pri poskytovaní naších služieb. Používením naších služieb vzjadrujete súhlas s používaním súborov cookie Viac informacii Súhlasim
disky
0 ks / 0,00 EUR
Slovensko    Česko
Ako nakupovať | Kontakt | Obchodné podmienky | Ochrana dát | Správy   
disky Všetky disky Kvalitné disky

Výrobca diskov Borbet

Rodinná firma Borbet bola založená už v roku 1881 v Vestfálskom meste Alten a od roku 1977 vyrába kolesá z ľahkých zliatin. Spoločnosť predáva svoje produkty pod značkami Borbet a CW.

Po desaťročia patrí medzi najúspešnejšie výrobcu kolies, ktorý dodáva disky pre mnoho popredných automobilových výrobcov AMG, Audi, BMW, Chrysler, Ford, Isuzu, Jaguar, Land Rover, Magna eyr, MAN, Maybach, Mazda, MCC/Smart, McLaren, Mercedes Benz, MINI, Nissan, Opel, Porsche, PSA, Rolls Royce, Saab, Seat, Skoda, Suzuki, Vauxhall, Volkswagen a ďalších.

Spoločnosť dnes zamestnáva 2800 zamestnancov nielen v nemeckých výrobných závodoch, ale zahŕňa aj dcérske spoločnosti s výrobnými závodmi v Južnej Afrike, Spojených štátoch a Rakúsku. Borbet je svetovo preslávený špecialista av súčasnosti vyrába asi 2.000 rôznych variantov kolies.

Firma je certifikovana podľa systému Quality DIN EN ISO 14001, DIN EN ISO 9001:2000, ISO/TS 16949:2002, KBA.
Všetky disky sú homologizované pre použitie aj na Slovensku a majú príslušný TÜV posudok.

Naša spoločnosť je výhradný dovozca hliníkových diskov Borbet a jeho príslušenstva pre SR a ČR.  Väčšiu časť sortimentu elektronov tejto značky držíme v našich skladoch, čo zabezpečí dodanie tovaru  v ten istý deň alebo najneskôr do 24 hodín

 

 
 

DISKYAPNEU Zvolenska 91 SK - 98553 Mytna Tel: +421 915/656915 mail: info@diskyapneu.sk